Doradca Sprzedaży Telefonicznej

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczne pozyskiwanie klientów
  • Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
  • Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Nawiązywanie i rozwijanie długofalowej współpracy z Klientami
  • Sporządzanie zestawień i raportów sprzedażowych
  • Realizacja zakładanych celów ilościowych i sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży/obsłudze Klienta
  • Wysoka kultura osobista
  • Determinacja i zaangażowanie w realizacji postawionych celów
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych
  • Otwartość, komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@bacca.pl

Pamiętaj aby w aplikacji zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."