Młodszy Specjalista ds. Finansów

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
- współpraca bezpośrednio z dyrektorem finansowym
- sporządzanie okresowych raportów zarządczych
- współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie obiegu dokumentacji finansowej
- przygotowywanie analiz finansowych i zarządczych
- prowadzenie i zarządzanie rejestrem umów
- udział w projektach dotyczących rozwoju sprzedaży, restrukturyzacji i pozyskiwania finansowania zewnętrznego

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe w zakresie finansów, rachunkowości lub pokrewne (IV, V rok studiów)
- podstawowa znajomość rachunkowości
- bardzo sprawne posługiwanie się MS Excel i MS Powerpoint
- znajomość branży usług finansowych (ubezpieczeniowa, bankowa lub inwestycyjna)
- umiejętności analityczne
- umiejętność formułowania wniosków na podstawie danych liczbowych
- rzetelność, skrupulatność
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
- przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
- pakiet benefitów (możliwość korzystania z karty Multi Sport)

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@bacca.pl

Pamiętaj aby w aplikacji zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."