Specjalista ds. Obsługi windykacji sądowej oraz komorniczej

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy działu windykacji sądowej.
  • Monitorowanie prowadzonych postępowań egzekucyjnych oraz opracowywanie usprawnień w procesie windykacji egzekucyjnej
  • Sporządzanie pozwów w sprawach prostych w postępowaniach zwykłych i w trybie Elektronicznego Postępowania Upominawczego,
  • Monitorowanie i obsługa korespondencji z sądem i kancelariami komorniczymi w zakresie wszczętych postępowań sądowych i egzekucyjnych,
  • Kwalifikowanie spraw do postępowania komorniczego i sporządzanie wniosków o wszczęcie postępowania egzekucyjnego,
  • Współpraca z radcami prawnymi
  • Współpraca z kancelariami komorniczymi podczas postępowania egzekucyjnego,
  • Monitorowanie prowadzonych postępowań sądowych lub egzekucyjnych.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • minimum dwu letnie doświadczenie w pracy związanej z windykacją sądowo-egzekucyjną.
  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu pozwów i kierowaniu spraw do egzekucji komorniczej
  • znajomość prawa w zakresie postępowań sądowych oraz egzekucyjnych.
  • wykształcenie wyższe o kierunku prawo, ekonomia lub pokrewne
  • dobra organizacja pracy, dokładność, systematyczność;
  • znajomość MS Office (word, excel);

Oferujemy:

  • uczestnictwo w organizacji działu windykacji.
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

Wymagane dokumenty: CV w języku polskim

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez firmę Bacca sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)"

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@bacca.pl.